www.ferospoj.cz :: Regálový systém dílna (dvojitá nosná konzola, dvojitý držák police, spojka) (15.04.2021 - 09:39)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Regálový systém dílna (dvojitá nosná konzola, dvojitý držák police, spojka)

Regálový systém dílna (dvojitá nosná konzola, dvojitý držák police, spojka)

Regálový systém s dvojitou nosnou konzolí a se zdvojeným držákem polic. Díky zdvojení je konstrukce stabilnejší a regál je vhodný i pro vyšší zátěže. Jedná se o variabilní systém, který si díky jednotlivým prvkům snadno přizpůsobíte přímo Vaší dispozici.
Námi nabízený regálový systém je vhodným řešením pro firemní i domácí dílnu, garáž, sklad - ale i interiér. Nosné konzole lze upevnit s pomocí optimálně zvolených kotevních prvků na zeď z jakéhokoliv materiálu. V regálu můžete skladovat nejrůznější věcí, od zahradních potřeb přes dílenské nářadí až po pneu, barvy či jiný dílenský materiál.
Jeden držák má únosnost cca. 60 kg. O skutečné únosnosti regálu jako systému však rozhodují zejména použité kotevní prvky, způsob nakotvení, respektive materiál zdi, do kterého je regál nakotven. Vzdálenost nosných konzol je nutné přizpůsobit s ohledem na charakter / váhu skladovaných věcí, obecně platí, že by neměla přesáhnout 1 m. Pokud budete nakupovat do systému koše, vzdálenost konzol je určena cca. na 0,6 m.
Drážky na upevnění držáku police se v nosné konzole kontinuálně opakují po celé její délce, takže rozestup polic (jejich výšku) si můžete opět přizpůsobit dle rozměrů skladovaných předmětů. Otvory pro kotvení (pro pr. max. 5 mm) se opakují cca. po 25 cm. 

LEGENDA k výše uvedeným systémovým prvkům produktu:

regálový systém do dílny

WLD - dvojitě perforovaná nosná konzole z plechu o síle 2 mm, tvar U, výška 12 mm, šířka 26 mm, otvory pro připevnění o průměru 5 mm

WSD - držák police z plechu o síle 1,5 mm

WDO - průběžná spojka držáku s policí (pouze pro stabilizaci police, není nutnou součástí systému)

WKA / WRM - koše pro regálový systém, včetně rámů pro výsuv. Koše nelze použít přímo do systému bez rámu.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Regálový systém dílna (dvojitá nosná konzola, dvojitý držák police, spojka) naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!