www.ferospoj.cz :: Ráčna 48-zubová, výrobce JONNESWAY (20.04.2021 - 18:51)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Ráčna 48-zubová, výrobce JONNESWAY

Ráčna 48-zubová, výrobce JONNESWAY

48 - zubová ráčna od firmy JONNESWAY je vyrobená s PVC zelenou rukojetí. Samotná RUKOJEŤ je vyrobená z  chrom vanadové oceli a její výstup je vyroben z  chrom molybdenové oceli s leštěným povrchem. Výhodou ráčny je především její RYCHLÉ UVOLNĚNÍ.

Prodej 48 zubové ráčny je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízené ráčny Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Ráčna 48-zubová, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!