www.ferospoj.cz :: Ráčna 36-zubová s kloubem, výrobce JONNESWAY (01.11.2020 - 00:11)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Ráčna 36-zubová s kloubem, výrobce JONNESWAY

Ráčna 36-zubová s kloubem, výrobce JONNESWAY

36-zubová kloubní ráčna od firmy JONNESWAY vybavená PVC rukojetí. RUKOJEŤ je vyrobená z chrom vanadiové oceli a VÝSTUP z chrom molybdenové oceli. Kloubní ráčna má leštěný povrch a výhodou je především její RYCHLÉ UVOLNĚNÍ.

Prodej kloubní ráčny je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízené ráčny Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Ráčna 36-zubová s kloubem, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!