www.ferospoj.cz :: Pletivo poplastované čtyřhranné nezapletené, balení KOMPAKT (20.04.2021 - 17:34)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo poplastované čtyřhranné nezapletené, balení KOMPAKT

Pletivo poplastované čtyřhranné nezapletené, balení KOMPAKT

Pletivo plotové nezapletené, poplastované - zřejmě nejčastěji používané čtyřhranné pletivo k oplocení velkých zahrad u rodinných domů. Toto pletivo, v různých barevných provedeních viz tabulka s rozměry,  je dodáváno v celistvé roli o délce 25 m a pokud se chystáte na stavbu plotu svépomocí, berte na vědomí, že do tohoto pletiva není vpleten napínací drát. Ten se vplétá při vlastní realizaci plotu (od výšky 1,5 m je doporučeno instalovat drát také na středovou část pletiva). Stavba plotu je sice časově náročnější, pletivo se však zase lépe vypíná a docílíte snáze ideálního vypnutí.

Pletivo plotové poplastované je našim zákazníkům doručováno za nejlepší možné ceny přepravy, které se odvíjejí od počtu objednaných balení. Chcete-li se na ceny dopravy informovat ještě před vložením objednávky do naší online prodejny, napište nám přes kontaktní formulář na stránce Kontakty nebo se s námi spojte telefonicky (viz telefonní kontakty na stejné stránce).

Pokud se při svém nákupu přes naši on-line prodejnu zaregistrujete (cca 2 až 3 minuty času), nakoupíte pletivo se slevou. U větších zakázek Vám tato sleva významně kompenzuje náklady na přepravné!

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo poplastované čtyřhranné nezapletené, balení KOMPAKT naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!