www.ferospoj.cz :: Pletivo plotové drátěné Merkur/Jupiter, ČERNÁ RAL9005 (04.12.2021 - 02:51)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo plotové drátěné Merkur/Jupiter, ČERNÁ RAL9005

Černé plotové díly MERKUR anebo též drátěné panely jsou díky příznívé ceně, eleganci a jednoduché montáži oblíbeným plotovým systémem. Využít je můžete při oplocování firemních (průmyslových) areálů, ale i při stavbě plotu u rodinných domů, respektive v soukromém sektoru.
Plotové dílce jsou svařené, drát je pozinkovaný a následně černě komaxitovaný. Životnost plotového systému je velmi dlouhá v poměru k prvotní a jediné investici do stavby plotu (plot je tzv. bezúdržbový). Plotové dílce Merkur jsou výrobcem označovány jako cenový hit, jedná se o jeden z cenově nejdostupnějších systému na českém trhu.

Plotové rámy můžete díky speciálním příchytkám namontovat jak na plotový sloupek z jacklu (odkazy naleznete níže v textu i v souvisejícím zboží), tak na klasický kruhový plotový sloupek o průměru 48 mm. Příchytky jsou také dimenzovány na sloupek o průměr 60 mm, pokud bude součástí vašeho plotu i brána či branka. A konečně, bude-li rám instalován k betonovým sloupkům z KB bloku, lze použít speciální příchytky pro upevnění dílce na sloupek.
Případnou montáž svépomocí Vám usnadní Návod k montáži, který najdete ve spodní části technického popisu. Více dalších informací (cena dopravy apod.) Vám radi poskytneme na tel.+420 387 414 008, 776 534 020

Plotový sloupek z jeklu

Příchytka na sloupek z jacklu

Příchytka na kruhový sloupek

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo plotové drátěné Merkur/Jupiter, ČERNÁ RAL9005 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!