www.ferospoj.cz :: Pletivo čtyřhranné zapletené, poplastované, různé barvy (18.06.2021 - 01:51)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo čtyřhranné zapletené, poplastované, různé barvy

Pletivo čtyřhranné zapletené, poplastované, různé barvy. Čtyřhranné pletivo je vyrobeno z pozinkovaného drátu, jehož povrchová úprava je poplastována kvalitním PVC. Pletivo je zapletené (s napínacím drátem). Vhodné pro oplocení zahrady, sadu či jiného pozemku. K montáži je doporučeno použít také vázací dráty, nebo sloupky stejné povrchové úpravy.

Dále budete potřebovat:

Sloupky - výběr z naší nabídky naleznete ZDE

Napínací drát - ZDE

Napínák (ráčna, napínací strojek) - ZDE

Prodej čtyřhranného zapleteného pletiva je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo čtyřhranné zapletené, poplastované, různé barvy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!