www.ferospoj.cz :: Pistole kartušová uzavřená, s ozubenou tyčí výrobce TOPEX (16.05.2021 - 04:38)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pistole kartušová uzavřená, s ozubenou tyčí výrobce TOPEX

Pistole kartušová uzavřená, s ozubenou tyčí výrobce TOPEX

Pistole kartušová uzavřená, s ozubenou tyčí výrobce TOPEXocelovo - hliníkovou konstrukci s otočným držákem tuby, který usnadňujuje práci s nářadím. Slouží pro renovační a dokončovací práce, práce se stavební chemií (tmel, lepidlo, silikon). Délka pracovní části je 380 mm. Aplikační pistole na tuby je vhodná pro profesionály, ale i kutily. Na tento výrobek poskytujeme záruku v délce 2 roky.

Prodej kartušových pistolí je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pistole kartušová uzavřená, s ozubenou tyčí výrobce TOPEX naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!