www.ferospoj.cz :: Penetrace hloubková, Den Braven (23.10.2021 - 01:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Penetrace hloubková, Den Braven

Hloubková penetrace Den Braven je vysoce účinný penetrační nátěr na bázi modifikovaného styrenakrylátového kopolymeru s nano částicemi. Nabízí až o 25 % vyšší penetrační účinek než standardní penetrace S2802A. Je vhodná na nekonstrukční beton, anhydrit, zdivo, omítky, sádrokartonové a cementovláknité desky apod. Používá se pro sjednocení savosti podkladů a zvýšení jejich přídržnosti (adhezní můstek). Penetrace má vysokou vydatnost (až 24 m2/l při ředění 1:1), po vytvrzení vytváří vodou nerozpustný film, který zpevňuje podklad a zvyšuje jeho mechanickou odolnost. Obsahuje povrchově aktivní látky, odpěňovací a konzervační prostředky. Penetraci je vhodné použít před nanášením samonivelačních a jiných stěrek, nátěrů, hmot, lepidel, tmelů apod.

Prodej hloubkových penetrací Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Penetrace hloubková, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!