www.ferospoj.cz :: Pěna trubičková zimní do -15°C, Den Braven (30.07.2021 - 08:31)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pěna trubičková zimní do -15°C, Den Braven

Zimní trubičková pěna do -15°C Den Braven je zimní montážní pěna. Je vhodná pro celoroční aplikace při teplotách do -15°C. Je vhodná pro montáže a těsnění oken, dveřních zárubní, prahů, prostupů chrániček, jako izolace potrubních systémů, k vyplnění montážních prostrorů a spár atd. Vhodná pro spárování tepelných izolací z expandovaného (EPS) i extrudovaného (XPS) polystyrenu. Zimní montážní pěna má velmi dobré plnící i izolační schopnosti a vysokou přilnavost k většině stavebních materiálů (beton, zdivo, kámen, kov apod.). Pěna je dodávána v trubičkové dóze o objemu 500 nebo 750 ml po jednotlivých kusech nebo v cenově výhodnějším balení 12 kusů.

Prodej zimních trubičkových pěn do -15°C Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pěna trubičková zimní do -15°C, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!