www.ferospoj.cz :: Pěna trubičková Multi Kleber zimní, Den Braven (30.07.2021 - 10:29)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pěna trubičková Multi Kleber zimní, Den Braven

Zimní trubičková pěna Multi Kleber Den Braven je zimní jednosložkové univerzální PUR lepidlo. Montážní lepidlo je mimořádně vhodné k lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek - lehčené panely, polystyrenové izolace, tvrdé PUR desky, sádrokartonové a cementovláknité desky atd. Lepidlo je alikovatelné při teplotách do -15°C a umožňuje dokončit výstavbu i při nepřízni počasí. Je určeno na stavební materiály používané ve zděných bytových jádrech nebo na mezibytových příčkách (beton, kámen, cihla, dřevo, kov a pórobeton - ytong, porfix). Ideální pro expandovaný (EPS) i extrudovaný (XPS) polystyren. Pěna Multi Kleber zaručuje snadnou aplikaci s nízkou spotřebou lepidla. V naší nabídce naleznete dózy o objemu 825 ml po jednotlivých kusech nebo cenově výhodnější balení 12 kusů.

Prodej zimních trubičkových pěn Multi Kleber Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pěna trubičková Multi Kleber zimní, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!