www.ferospoj.cz :: Pěna trubičková Multi Kleber, DenBraven (22.10.2021 - 23:30)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pěna trubičková Multi Kleber, DenBraven

Pěna trubičková Multi Kleber, DenBraven je jednosložkové univerzální PUR lepidlo. Montážní lepidlo je mimořádně vhodné k lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek - lehčené panely, polystyrenové izolace, tvrdé PUR desky, sádrokartonové a cementovláknité desky atd. Je určeno na stavební materiály používané ve zděných bytových jádrech nebo na mezibytových příčkách (beton, kámen, cihla, dřevo, kov a pórobeton - ytong, porfix). Ideální pro expandovaný (EPS) i extrudovaný (XPS) polystyren. Pěna Multi Kleber zaručuje snadnou aplikaci s nízkou spotřebou lepidla. V naší nabídce naleznete dózy o objemu 825 ml po jednotlivých kusech nebo cenově výhodnější balení 12 kusů.

Prodej trubičkových pěn Multi Kleber Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pěna trubičková Multi Kleber, DenBraven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!