www.ferospoj.cz :: Pěna montážní trubičková, Silverline (30.07.2021 - 10:23)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pěna montážní trubičková, Silverline

Trubičková montážní pěna Silverline je montážní pěna s aplikační trubičkou. Pěna má vysokou odolnost vůči plísním a její složení nepřitahuje hmyz ani hlodavce. Je vhodná pro montáže oken, dveřních zárubní, k vyplnění dutin a montážních prostorů, pro lepení polystyrenu atd. Je vysoce přilnavá k většině stavebním materiálům (beton, zdivo, dřevo, polystyren, PVC, kámen apod.). PUR pěnu Silver Line Den Braven  nabízíme v 750 ml dóze.

Prodej trubičkových montážních pěn Silverline je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pěna montážní trubičková, Silverline naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!