www.ferospoj.cz :: Organizér plastový, variabilní přepážky (21.04.2021 - 10:44)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Organizér plastový, variabilní přepážky

Organizér plastový, variabilní přepážky

Organizér plastový, variabilní přepážky je krabičkový systém od českého výrobce s možností variabilních plastových přepážek.
Přepážky v plastovém boxu lze velmi snadno přestavit, dle Vašich požadavků a představ. Variabilita přepážek v plastovém boxu Vám umožní přizpůsobit si Vaší krabičku, dle Vaší vlastní potřeby s ohledem na velikost uskladněného produktu. Díky oblým hranám ve spod plastového boxu lze vyjmout daný předmět velmi jednoduše a rychle. Víko se spodním dílem boxu prefektně lícuje a díky tomuto se nemusíte bát, že se Vámi uskladněné předměty v organizéru pomíchají. Pevné zámky/klipsy udrží Váš organizér vždy pevně uzavřený.

Plastový organizér má mnoho využití. Ať u se jedná o uskladnění spojovacího materiálu, podložek, matic, šroubů, hmoždinek, nebo dokonce jako organizér pro rybáře či dámské modní doplňky. Organizér byl navrhnutý tak, aby Vám nabídnul ideální řešení pro uskladnění Vašich drobných předmětů všeho druhu.

Na našem skladě standardně držíme barevnou variantu transparentní s modrými přepážkami a klipsy. V případě Vašeho zájmu o velkoobchodní spolupráci (VO) nás prosím kontaktujte. Jsme schopni Vám nabídnout mnoho barevných variant tohoto produktu. 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Organizér plastový, variabilní přepážky naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!