www.ferospoj.cz :: Mixér Smart Smoothie Vitality (15.04.2021 - 10:42)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Mixér Smart Smoothie Vitality

Mixér Smart Smoothie Vitality

Multifunkční mixér Smart smoothie Vitality je výborným pomocníkem v kuchyni při přípravě nejrůznějších kulinářských specialit od profesionálních koktejlů pro krémové polévky.

Díky šesti nožům a výkonu 1680W  a 32 000 otáček za minutu pro něj není žádná potravina překážkou, dokáže tak mixovat, sekat a drtit jakékoliv potraviny. S nízkým těžištěm mixér drží výborně na pracovní ploše.

Hlavní výhoda mixéru Smart smothie Vitality je šest přednastavených programů, díky kterým bude příprava ovocných a zeleninových koktejlů, polévek, omáček, smothie, zmrzliny, sorbetů, ovocných přesnídávěk, ořechů a sójového mléka  Je tak vhodný nejen pro domácí použití ale také do kaváren, barů nebo cukráren.

Do nádoby s objemem 2,5 l vložíte i objemnější potraviny bez krájení. Nádoba je vyrobena z kvalitního kopolyesteru což je velmi tvrdý a lehký plast, který je odolný proti poškrábání a rozbití, dokáže tak pracovat s teplými i studenými potravinami a nezachytala jejich vůni a chuť.

Mixér Smart smoothie je vylepšen chlazenými ložišky i noži, díky čemuž dochází k nižšímu zahřívání potravin. Perfect smoothie Vitality má také odhlučněný motor a jeho provoz je tak mnohem tišší.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Mixér Smart Smoothie Vitality naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!