www.ferospoj.cz :: Lepidlo univerzální na upevňování šroubů, Technicqll (15.04.2021 - 10:40)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lepidlo univerzální na upevňování šroubů, Technicqll

Lepidlo univerzální na upevňování šroubů, Technicqll

Anaerobní lepidlo se používá k lepení kovů (ocel, mosaz, hliník, atd) a kombinací různých materiálů s kovem (kov do plastu, gumy, skla).
Pro správné vytvrzení lepidla je nutný kontakt s kovem, lepený spoj by měl být bez přístupu kyslíku. Počátečního vytvrzení je dosaženo po cca 15 min, plného vytvrzení za 24 hodin.

Anaerobní lepidlo v modré barvě se střední pevností se používá pro zablokování závitových spojů od uvolnění v důsledku vibrací.
Je vyvinuto pro lepení s nízkým namáháním ložisek a jako prevence před ztrátou matic ze šroubů. Lepidlo plnohodnotně nahrazuje pružné podložky, závlačky a klínové šrouby.

Použití: Naneste několik kapek lepidla přímo na jeden lepený povrch (kov). Pro fixaci spoje postačí nanést kapku na závit a následně našroubovat matici. 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lepidlo univerzální na upevňování šroubů, Technicqll naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!