www.ferospoj.cz :: Lepidlo polyuretanové Thermo Kleber trubičková dóza, DenBraven (30.07.2021 - 10:07)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lepidlo polyuretanové Thermo Kleber trubičková dóza, DenBraven

Polyuretanové lepidlo THERMO KLEBER, trubičková dóza, Den Braven je nízkoexpanzní jednosložková polyuretanová (PUR) pěna vhodná k lepení lehkých izolačních materiálů na svislé konstrukce. Je ideální pro lepení tepelného štítu zdivo - PUR pěna - fasádní polystyren (EPS). Lepidlo THERMO KLEBER rychle tvrdne, je rozměrově stabilní a má vynikající přilnavost na většinu stavebních materiálů. Zachovává si svou strukturu i při +5°C a má dobrou tepelnou i zvukovou izolaci.
Používá se:

  • na lepení izolačních materiálů a dekorativních prvků z polystyrenu;
  • na lepení expandovaného EPS polystyrenu a soklového extrudovaného XPS polystyrenu;
  • při montáži izolačních materiálů nebo
  • na vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami z EPS, XPS nebo minerálních vláken - vaty.


Prodej polyuretanových lepidel THERMO KLEBER v trubičkové dóze výrobce Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lepidlo polyuretanové Thermo Kleber trubičková dóza, DenBraven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!