www.ferospoj.cz :: Kotouč diamantový TURBO, výrobce TECO (20.04.2021 - 19:01)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kotouč diamantový TURBO, výrobce TECO

Kotouč diamantový TURBO, výrobce TECO

Diamantový kotouč TURBO od výrobce TECO je vhodný především pro řezání za mokra i sucha a je určen pro řezání betonu, cihly, břidlice a kamene. U tohoto produktu zazamenáte výborný poměr ceny a kvality, vyzkoušeno našimi stálými zákazníky v praxi. Doporučujeme po 2 min. vyndat z řezu a nechat cca. 10 min. běžet naprázdno.

Prodej diamantového kotouče TURBO je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Diamantový kotouč můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kotoučů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kotouč diamantový TURBO, výrobce TECO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!