www.ferospoj.cz :: Kotouč diamantový dělený, výrobce TECO (27.09.2020 - 14:52)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kotouč diamantový dělený, výrobce TECO

Kotouč diamantový dělený, výrobce TECO

Dělený diamantový kotouč je určený zejména pro suché řezání. Tento řezací kotouč je vhodný pro řezání betonu i na středně tvrdé kamenivo. Je vyráběn v rozměrech na různé velikosti úhlové brusky.

Prodej diamantového děleného kotouče je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Diamantové kotouče můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kotoučů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kotouč diamantový dělený, výrobce TECO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!