www.ferospoj.cz :: Klíč řetězový na olejový filtr, Topex (10.08.2022 - 22:31)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Klíč řetězový na olejový filtr, Topex

Klíč na olejový filtr TOPEX s řetězovým mechanizmem se používá k uvolňování olejových filtrů s maximálním průměrem 110 mm. Pevná konstrukce rukojeti s délkou 150 mm zvyšuje komfort a bezpečnost při práci. Univerzální řetězový klíč slouží pro montáž a demontáž většiny typů olejových filtrů. Vhodný pro použití v autoservisech či dílnách, pro profesionály, ale i kutily. Na tento produkt poskytujeme záruku v délce 2 roky.

Prodej klíčů na olejový filtr TOPEX je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Klíč řetězový na olejový filtr, Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!