www.ferospoj.cz :: Kleště nýtovací s otočnou hlavou NEO tools (21.04.2021 - 10:14)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště nýtovací s otočnou hlavou NEO tools

Kleště nýtovací s otočnou hlavou NEO tools

Nýtovací kleště s otočnou hlavou jsou jednoruční kleště na ocelové a hliníkové nýty od výrobce NEO tools. Hlava a tělo jsou vyrobeny z hliníku a páka je z kalené oceli. Hlava kleští je otočná o 360° pro snazší práci v hůře přístupných místech. Poplastované a tvarované rukojeti pro pohodlnější práci se zajišťovacím kroužkem pro snazší přenášení a skladování. O kvalitě vypovídá vydaný TÜV certifikát.

Prodej nýtovacích kleští s otočnou hlavou NEO tools je realizován po jednotlivých kusech. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště nýtovací s otočnou hlavou NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!