www.ferospoj.cz :: Impregnace na zámkovou dlažbu a beton, DenBraven (23.10.2021 - 01:17)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Impregnace na zámkovou dlažbu a beton, DenBraven

Impregnace na zámkovou dlažbu a beton, od firmy DenBraven. Jedná se o jednosložkový vodou ředitelný roztok, který vytváří účinnou hydrofobizační ochranu všech druhů savých podkladů. Díky tomu, že je vodoodpuzující a má samočistící efekt, si můžete být jisti zanecháním původního vzhledu materiálu. Dále mezi jeho velké výhody patří vysoká ochrana proti klimatickým vlivů, dlouhotrvající účinnost a také fakt, že zabraňuje tvorbě mechů. Použitelný jak v interiéru tak i v exteriéru.

Prodej impregnací na zámkovou dlažbu a beton je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Impregnace na zámkovou dlažbu a beton, DenBraven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!