www.ferospoj.cz :: Hmoždinka nylonová rozpěrná SX L, prodloužená, výrobce Fischer (28.02.2021 - 19:41)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hmoždinka nylonová rozpěrná SX L, prodloužená, výrobce Fischer

Hmoždinka nylonová rozpěrná SX L, prodloužená, výrobce Fischer

Nylonová rozpěrná hmoždinka SX L, prodloužená od výrobce Fischer je vyrobená z plastu límečkem. Tato speciální hmoždinka je určena především do dutých materiálů pro předsazenou i průvlačnou montáž. Tvar vytvořený čtyřnásobným rozepřením zaručuje nejvyšší zatížení. Pojistky proti protočení zabraňují protáčení hmoždinky ve vyvrtané díře. Široký límec nepodléhá rozpěrným tlakům a zabraňuje poškození povrchu dlaždiček nebo omítky.

Prodej nylonové rozpěrné hmoždinky je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Rozpěrné hmoždinky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených hmoždinek Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Montážní návod a další důležité informace naleznete výšev dokumentech ke stažení.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hmoždinka nylonová rozpěrná SX L, prodloužená, výrobce Fischer naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!