www.ferospoj.cz :: Hlavice nástrčná 1/4", DIN 3124 (18.06.2021 - 00:30)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hlavice nástrčná 1/4", DIN 3124

Nástrčná hlavice 1/4", L=25 mm.  Špičková kvalita, výrobek dle normy DIN 3124. Na tyto nástrčné hlavice 6-ti hranné poskytujeme záruku ve výši 5 let, vyrobeno z chrom vanadiové oceli. Rozměrové varianty nástrčné hlavice 1/4" naleznete výše. 

Prodej nástrčných hlavic 1/4" je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hlavice nástrčná 1/4", DIN 3124 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!