www.ferospoj.cz :: Hasák HERKULES, výrobce TECO (06.08.2020 - 11:47)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hasák HERKULES, výrobce TECO

Hasák HERKULES, výrobce TECO

Hasák HERKULES má švédský tvar a zahnuté čelisti v úhlu 90 stupňů. Hasák je vyroben z chróm - vanadiové oceli. A je opatřen ozubením proti směru otáčení. Stavitelná matice je zajištěná proti uvolnění.

Na tento produkt se vztahuje záruka na 2 roky.

Prodej hasáku HERKULES je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Hasák HERKULES můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených hasáků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hasák HERKULES, výrobce TECO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!