www.ferospoj.cz :: Frézka vzduchová přímá JAG 0906RM, výrobce JONNESWAY (20.04.2021 - 18:07)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Frézka vzduchová přímá JAG 0906RM, výrobce JONNESWAY

Frézka vzduchová přímá JAG 0906RM, výrobce JONNESWAY

Frézka vzduchová přímá JAG 0906RM vyrobená od výrobce JONNESWAY a má velmi výkonný motor s bezpečnostní pákovou klapkou. Zadní výfuk nasměruje odcházející vzduch mimo uživatele. Obsahuje zabudovaný tlumič, regulátor a díky nízké hmotnosti (0,6 kg) je se vzduchovou frézkou snadná manipulace. Frézka je vybavena komfortním držadlem s kompozitovým obalem.

Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených vzduchových frézek Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Frézka vzduchová přímá JAG 0906RM, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!