www.ferospoj.cz :: Český pren E56 (09.08.2020 - 15:48)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Český pren E56

Český pren E56

Univerzální neoprenové kontaktní lepidlo pro spoje mechanicky a teplotně namáhané. Toto lepidlo je vhodné pro lepení savých i nesavých materiálů - dřeva, kovů, skla, plastů (PVC, bakelit, PMMA, tvrdý PS), kůže, koberců, korku, různých druhů pryže atd.
Český pren E56 extrém je velmi vhodný pro lepení podlahových lišt, hran schodů, plošné lepení pryže a měkčeného PVC. Lepený spoj odolává působení vlhosti, ale není vhodný pro trvalý styk s vodou.

Použití: Kontaktní lepidlo se na nanese na obě lepené plochy (200-400 ml/m2), ponechá se pár minut odvětrat - částečně zaschnout (na dotek prstu se plocha jeví jako nelepivá).
Po odvětrání se obě lepené části přitisknou k sobě (lepidlo na lepidlo) čímž dojde k prolnutí vrstev polosuchého lepidla - slepení. Spoj kontaktních lepidel drží již při přitisknutí (výhoda při lepení na svislé plochy), ale je dobré tento spoj stlačit na delší dobu, čímž se spoj zpevní (počáteční tlak na spojované materiály je velmi důležitý).
Pozor! Lepidlo se nesmí nechat přeschnout, protože prolnutí vrstev lepidla umožňují zbytky nevytěkaného (nezaschnutého) rozpouštědla.

Lepidlo neobsahuje toluen ani cyklohexan.

Objemové varianty českého prenu E56 naleznete výše. V balení 0,25 L je aplikace pomocí štětečku ve víčku. 

 

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Český pren E56 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!