www.ferospoj.cz :: Branka jednokřídlá, zelená, výplň pletivo PVC, FAB, včetně dvou sloupků (15.04.2021 - 08:58)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Branka jednokřídlá, zelená, výplň pletivo PVC, FAB, včetně dvou sloupků

Branka jednokřídlá, zelená, výplň pletivo PVC, FAB, včetně dvou sloupků

Jednokřídlá plotová branka, výplň z pletiva PVC. Branky na této produktové kartě mají přípravu na FAB zámek, součástí dodávky je plastová klika, panty, dorazový díl a jednokřídlá branka je dodávána také včetně dvou sloupků. Komaxitováno zelenou barvou RAL 6005 (nástřik základní dvousložková a vrchní dvousložková polyuretanová barva), různé výšky, viz. výše. Český výrobce.

Plotová branka je charakteristická svou pevnou, odolnou konstrukcí, výše uvedené varianty jsou standardně předvyráběny na sklad, k dodání obratem. V případě vašeho zájmu o jiný rozměr branky (jinou šíři), barvu či jinou výplň (svařované pletivo, plotový dílec) nás kontaktujte, zpracujeme Vám cenovou nabídku. Atypickou branku lze vyrobit s dodacím lhůtou cca. 14 dnů.

Dorazový díl je u branky přiložen samostatně, není ke sloupku navařen. Branka je tak pravo - levá. Směr otvírání si určíte tím, jak umístíte pantový a dorazový sloupek. Prodej plotové branky realizujeme po celé ČR za zajímavé ceny přepravy (cca. 350 Kč). Je jedno, zda je Vašim domovským městem Praha, Brno či bydlíte jinde v ČR, přepravní náklady jsou stejné po celé ČR. Branka je kvalitně zabalena, při přepravě nedochází k nežádoucímu poškození zboží.

Pro úplnost připomínáme, že za výše uvedené ceny branky si pořizujete také:

1 pantový sloupek  pr. 60x2 mm (s přesahem min. 0,5 m pro zabetonování proti výšce branky)

1 dorazový sloupek pr. 60x2 mm (s přesahem min. 0,5 m pro zabetonování proti výšce branky)

2 ks pantů, černá klika, dorazový díl se šroubem

K brance a její instalaci do již hotového plotového systému doporučujeme zakoupit plotové vzpěry (správná velikost vzpěry je výška branky plus 50 cm v rovném terénu, plotové vzpěry jsou na této produktové kartě).

Do bran a branek jsou vhodné stavební vložky FAB rozměru 30/30 nebo 30/35.

Rozměrové varianty plotových branek naleznete výše.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby branek v našem skladě

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Branka jednokřídlá, zelená, výplň pletivo PVC, FAB, včetně dvou sloupků naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!