www.ferospoj.cz :: Brána dvoukřídlá, výplň pletivo PVC, OKO, včetně dvou sloupků (21.04.2021 - 09:07)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Brána dvoukřídlá, výplň pletivo PVC, OKO, včetně dvou sloupků

Brána dvoukřídlá, výplň pletivo PVC, OKO, včetně dvou sloupků

Dvoukřídlá brána, zelená (RAL 6005), vypletená pletivem PVC, zamykání na visací zámek. Oka jsou navařena směrem do ulice.

Plotová brána OKO s pevnou konstrukcí, univerzálně použitelná k instalaci do plotového systému z drátěných pletiv - pro vjezdy do zahrady, technické vjezdy do firemních areálů apod. 
Součástí dodávky (v ceně brány) jsou dva sloupky pr. 60 mm a středový kolík pro ukotvení křídla. Brána je dodávána také včetně 4 ks pantů. Při instalaci pantu viz. technický obrázek je úhel otvírání cca. 110°, otvírání na úhel 180° lze docílit tím, že bránu předsadíte (pant není navrtán v ose plotu, ale kolmo proti ní).

Pro vaši realizaci stavby plotu vám nabízíme za velmi dobré ceny brány výše uvedených rozměrů, které jsou předvyráběné na sklad a lze je dodat obratem. Pokud vám typizované rozměry nevyhovují, rychle (cca. týden) lze vyrobit také bránu dle zadání (jiný rozměr, jiná výplň, jiná barva...).

Prodej plotových bran realizujeme po celé ČR za zajímavé ceny přepravy (cca. 350 Kč), takže je jedno, zda je Vašim domovským městem Praha, Brno, Liberec či bydlíte jinde v ČR. Brána je velmi kvalitně zabalena, takže při přepravě k zákazníkovi nedochází k nežádoucímu poškození zboží.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Brána dvoukřídlá, výplň pletivo PVC, OKO, včetně dvou sloupků naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!