www.ferospoj.cz :: Brána dvoukřídlá, výplň pletivo PVC + 1/3 plech, FAB, včetně dvou sloupků (21.04.2021 - 10:23)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Brána dvoukřídlá, výplň pletivo PVC + 1/3 plech, FAB, včetně dvou sloupků

Brána dvoukřídlá, výplň pletivo PVC + 1/3 plech, FAB, včetně dvou sloupků

Dvoukřídlá zahradní brána, zelená barva (RAL 6005), výplň brány poplastované pletivo a plech ve spodní části (plech cca.1/3 z celkové výšky brány). Brána je zamykatelná na klasický zámek s FAB vložkou. Součástí dodávky (v ceně brány) je: klika (černá), zámek bez vložky, 4 panty, středová zarážka, dva sloupky pr. 60 mm.
Otvírání je nově univerzální (doraz není navařen, ale dodáván zvlášť pro montáž dle volby směru otevírání zákazníka)
Plotová brána s velmi pevnou konstrukcí, vhodná do plotových systémů souvisejících s oplocením zahrady, nicméně s ohledem na konstrukční parametry použitelná i jako hlavní vjezdová brána u rodinného domu. Kvalita a spolehlivá funkčnost námi nabízené plotové brány je ověřená referencemi zákazníků. Pokud chcete do vašeho plotového systému umístit bránu s jiným rozměrem než jsou výše uvedené (předvyráběno na sklad), lze vyrobit bránu dle vašeho zadání.

Při instalaci brány do již hotového plotu doporučujeme do pantových sloupků dokotvit také plotové vzpěry (správná velikost vzpěry je výška branky plus 50 cm není-li plot ve svahu, více na stránce Plotové vzpěry pozinkované a poplastované).  

Do bran a branek jsou vhodné stavební vložky FAB rozměru 30/30 nebo 30/35. 

Prodej zahradních bran je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Brána dvoukřídlá, výplň pletivo PVC + 1/3 plech, FAB, včetně dvou sloupků naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!