www.ferospoj.cz :: Brána dvoukřídlá, vypletená pletivem PVC, s klikou, včetně dvou sloupků (15.04.2021 - 09:27)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Brána dvoukřídlá, vypletená pletivem PVC, s klikou, včetně dvou sloupků

Brána dvoukřídlá, vypletená pletivem PVC, s klikou, včetně dvou sloupků

Dvoukřídlá brána, zelená (RAL 6005), vypletená pletivem PVC, zamykání na zámek, otvírání klikou. Plotová brána s pevnou konstrukcí, univerzálně použitelná k instalaci do plotového systému z drátěných pletiv - pro vjezdy do zahrady, centrální brána do pozemku u rodinného domku nebo pro vjezd do firemního areálu.
Součástí dodávky brány jsou dva sloupky pr. 60 mm, klika (černá) se zámkem, středový kolík pro ukotvení jednoho křídla, doraz. Brána je dodávána také včetně pantů. Při instalaci pantu na osu sloupku ve směru plotu je maximální úhel otevření křídla 110°. Otevírání brány na 180° lze docílit tím, že panty osadíte na úhel 90° proti směru plotu (bránu předsadíte), případně vám můžeme za příplatek dodat bránu s jinými panty.

Otvírání je nově univerzální ( doraz není navařen, ale dodáván zvlášť pro montáž dle volby směru otevírání zákazníka )

Kvalita a spolehlivá funkčnost námi nabízené plotové brány je ověřená tisícovkami zákazníků.

Do bran a branek jsou vhodné stavební vložky FAB rozměru 30/30 nebo 30/35. 

Pro vaši realizaci stavby plotu vám nabízíme za velmi dobré ceny brány výše uvedených rozměrů, které jsou předvyráběné na sklad a lze je dodat obratem. Pokud vám typizované rozměry nevyhovují, rychle (cca. týden) lze vyrobit také bránu dle zadání (jiný rozměr, jiná výplň, jiná barva...).

Prodej plotových bran realizujeme po celé ČR za zajímavé ceny přepravy (cca. 350 Kč), takže je jedno, zda je Vašim domovským městem Praha, Brno, Liberec či bydlíte jinde v ČR. Brána je velmi kvalitně zabalena, takže při přepravě k zákazníkovi nedochází k nežádoucímu poškození zboží.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby branek v našem skladě

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Brána dvoukřídlá, vypletená pletivem PVC, s klikou, včetně dvou sloupků naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!