www.ferospoj.cz :: Zásobník bez nářadí sedmidílný, výrobce JONNESWAY (27.01.2020 - 17:03)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Zásobník bez nářadí sedmidílný, výrobce JONNESWAY

Zásobník bez nářadí sedmidílný, výrobce JONNESWAY

Zásobník bez nářadí sedmidílný vyrobený z oceli od výrobce JONNESWAY. Zásobník  je se zatížením na jedno kolečko 90,5 kg a hmotností zásobníku 62 kg. Jedná se o stabilní, masivní konstrukci vozíku vyrobenou z ocelových plechů, která zaručuje bezpečnost vám i vašemu nářadí.

Prodej zásobníku na nářadí je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených zásobníků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Zásobník bez nářadí sedmidílný, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!