www.ferospoj.cz :: Zásobník bez nářadí pětidílný, výrobce JONNESWAY (18.09.2019 - 03:42)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Zásobník bez nářadí pětidílný, výrobce JONNESWAY

Zásobník bez nářadí pětidílný, výrobce JONNESWAY

Zásobník bez nářadí, pětidílný a od výrobce JONNESWAY. Zatížení na jedno kolečko je 90,5 kg s hmotností 50,5 kg. Zásobník nabízí stabilní, masivní konstrukci vozíku z ocelových plechů a zaručuje bezpečnost vám i vašemu nářadí.

Prodej zásobníku bez nářadí je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených zásobníků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Zásobník bez nářadí pětidílný, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!