www.ferospoj.cz :: Vozík zahradní (21.10.2019 - 00:10)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vozík zahradní

Vozík zahradní

Zahradní vozík je univerzální pomocník na zahradě. Vhodný je především na odvoz listí, trávy, sena, ovoce, zeleniny, dřeva nebo zahradního nářadí. Vozík má na dvou nápravách čtyři velká nafukovací kola o průměru 25 cm, která umožňují překonat i větší terénní nerovnosti. Na převoz materiálu je vybaven praktickou sklápěcí a nepropustnou korbou. Komfort při použití zajišťuje měkčená rukojeť. Zahradní vozík nabízíme ve dvou variantách:

  • s korbou o objemu 75 litrů a nosnosti 125 kg, hmotnost 16,8 kg;
  • s korbou o objemu 125 litrů a nosnosti 250 kg, hmotnost 25 kg.


Prodej zahradních vozíků je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vozík zahradní naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!