www.ferospoj.cz :: Systém plastový na kabely (15.12.2019 - 05:46)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Systém plastový na kabely

Systém plastový na kabely

Plastový systém na kabely je vyrobený z materiálu TRAPLAST™. Systém se skládá ze žlabu na kabely a víka. Je vhodný jako ochrana (dle ČSN 341050) při pokládání silových kabelů nízkého i vysokého napětí a různých sdělovacích kabelů (datových, televizních, satelitních aj.). Žlaby disponují zámky, které umožňují jejich spojování. Víka žlabů musí být položena tak, aby v podélném směru překrývala zámkové spoje žlabů. Díky použitému materiálu plastové systémy na kabely velmi dobře odolávají povětrnostním vlivům a jsou mechanicky odolné. Jsou barevně stálé, nesají vodu a jsou odolné vůči vlhkosti, plísním a běžným chemikáliím. Plastové systémy na kabely mají oproti betonovým ekvivalentům nižší hmotnost a oproti tenkostěnným plastovým žlabům jsou výrazně odolnější proti mechanickému poškození. To zajišťuje jednodušší manipulaci, větší bezpečnost a rychlost práce.

Prodej plastových systémů na kabely je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr. Samotné žlaby a víka je nutno zakoupit zvlášť.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Systém plastový na kabely naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!