www.ferospoj.cz :: Šroubovák s ráčnou + bity PL, PH, PZ, TRX, výrobce JONNESWAY. (27.01.2020 - 17:37)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroubovák s ráčnou + bity PL, PH, PZ, TRX, výrobce JONNESWAY.

Šroubovák s ráčnou + bity PL, PH, PZ, TRX, výrobce JONNESWAY.

Šroubovák s ráčnou 180mm + bity PL, PH, PZ, TRX od výrobce JONNESWAY. Povrch rukojetí je neklouzavý a vysoce odolný proti nárazům. Šroubovák s ráčnou je vyroben z chrom vanadiové oceli.

Prodej šroubováku s ráčnou je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubováků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Balení obsahuje:

1ks: ŠROUBOVÁK s ráčnou
3ks: BIT PLOCHÝ 4, 5, 6
2ks: BIT PHILLIPS: PH1, PH2
2ks: BIT POZIDRIV: PZ1, PZ2
3ks: BIT TRX: T10, T15, T20
1ks: ADAPTÉR 1 / 4 "

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroubovák s ráčnou + bity PL, PH, PZ, TRX, výrobce JONNESWAY. naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!