www.ferospoj.cz :: Šroubovák rázový (M4) JAB 7022, výrobce JONNESWAY (18.09.2019 - 21:37)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroubovák rázový (M4) JAB 7022, výrobce JONNESWAY

Šroubovák rázový (M4) JAB 7022, výrobce JONNESWAY

Rázový šroubovák od výrobce Jonnesway. Kvalitní vzduchový šroubovák vhodný do hobby či profi dílny. Využívaný nejen v dílnách autoservisů, ale i pro další profi dílny vybavené kompresorem.

Prodej rázového šroubováku je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Rázový šroubovák můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubováků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroubovák rázový (M4) JAB 7022, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!