www.ferospoj.cz :: Gabiony (25.02.2020 - 12:43)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Gabiony

Gabiony, aluzinkované plotové dílce určené primárně pro stavbu košů, které jsou následně plněny kamenivem. V duchu hesla "zlaté české ručičky" jsou však síta využívána i v dalších stavebních projektech.
Aluzinkované dílce jsou na trhu poměrně krátkou dobu. Na začátku se používaly zejména při stavbě protihlukových bariér, pro zpevnění svažitých terénů či při úpravě řečišť. S postupujícím časem se stále častěji prosazují také jako gabionové ploty. Využít je můžete k budování souvislých kameninových košů po celé délce oplocovaného pozemku nebo pouze pro stavbu sloupků, mezi které osadíte plotové dílce. Kombinovat lze také oba výše popsané stavební postupy.
Námi prodávaná gabionová síta mají dva základní rozměry ok - 100 x 100 mm a 100 x 50 mm. Drát je tlustý 4 mm, spoje jsou svařované. Jiné formáty, než nabízené v produktových kartách, nejsme bohužel schopni dodat.

 
Gabion ze svařovaných Aluzink sítí Gabion ze svařovaných Aluzink sítí více... Koš gabionový SADA, aluzink Koš gabionový SADA, aluzink více... Koš trojúhelníkový gabionový SADA, aluzink Koš trojúhelníkový gabionový SADA, aluzink více...
Stěna gabionová SADA, aluzink Stěna gabionová SADA, aluzink více... Sloupek pro gabiony STONE Sloupek pro gabiony STONE více... Kleště na gabionové sponky Kleště na gabionové sponky více...