www.ferospoj.cz :: Sloupek plotový, Zn+ PVC, PILODEL (15.10.2019 - 13:19)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sloupek plotový, Zn+ PVC, PILODEL

Sloupek plotový, Zn+ PVC, PILODEL

Plotový sloupek ZN + PVC PILODEL je čtyřhranný ocelový sloupek na plot. Je vyroben z pozinkované oceli, která je potažena polyvinylchloridem (PVC) v zelené (RAL 6005) nebo antracitové (RAL 7016) barvě. Sloupek má obdélníkový průřez o rozměru 60 x 40 mm a stěny o síle 1,5 mm. Součástí dodávky je černá krytka (čepička) z PVC na každý sloupek. Sloupky PILODEL jsou určeny pro přichycení plotových dílců PILOFOR za pomoci příslušných příchytek. 

Prodej plotových sloupků ZN + PVC PILODEL je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sloupek plotový, Zn+ PVC, PILODEL naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!