www.ferospoj.cz :: Sloupek plotový z jacklu, ZN+PVC, zelené (27.01.2020 - 10:01)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sloupek plotový z jacklu, ZN+PVC, zelené

Sloupek plotový z jacklu, ZN+PVC, zelené

Plotové sloupky z jacklu, pozinkované a poplastované. Barva RAL 6005 tmavozelená, různé výšky.

Sloupky z jeklu 60x40 mm jsou vhodné pro klasická drátěná pletiva, ale s pomocí speciálních příchytek se nejčastěji používají pro v současné době velmi populární plotový systém z plotových dílců (drátěné panely MERKUR, GALAXIE apod.). Sloupky jsou díky obdélníkovému průřezu velmi pevné. Součástí sloupku je plastová čepička černé barvy.

K plotovým sloupkům z jacklu Vám nabízíme kromě již zmíněných drátěných panelů také plotové branky a brány, jejichž rám je taktéž z obdelníkového profilu.

Za příplatek lze u plotového systému dílce + sloupky u výrobce dohodnout také jiné barvy: bílá (RAL 9010), černá (RAL 9005), modrá (RAL 5010), šedá (RAL 7030), červená (RAL 3000).

Za příplatek 163 Kč bez DPH vám na objednávku umíme zajistit také plotový sloupek s již navařenou patkou. Patka má 4 otvory pro přikotvení k již stávající betonové desce, tu tak není nutné nijak vrtat či jinak připravovat na instalaci sloupku.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sloupek plotový z jacklu, ZN+PVC, zelené naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!