www.ferospoj.cz :: Sklo plastové se stromovou strukturou, POLYSTYROL STRUKTUROVANÝ (15.12.2019 - 06:06)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sklo plastové se stromovou strukturou, POLYSTYROL STRUKTUROVANÝ

Sklo plastové se stromovou strukturou, POLYSTYROL STRUKTUROVANÝ

Sklo plastové se stromovou strukturou, POLYSTYROL STRUKTUROVANÝ je plastové sklo určené k univerzálnímu využití v interiéru. Tento typ se vyznačuje dobrou pevností v tahu a odolnosti proti poškození (při rozbití nevznikájí střepy). Polystyrolové desky jsou pro své vynikající vlastnosti produktu extrémně všestranné a jsou vhodné pro celý interiér. Osvědčené aplikace zahrnují výplně dveří, skleněných skříněk a policí, nebo děličů v koupelnách. Pozor, polystyrol není vhodný pro použití v teplotách pod + 5°C.

Prodej plastového skla se stromovou strukturou je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sklo plastové se stromovou strukturou, POLYSTYROL STRUKTUROVANÝ naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!