www.ferospoj.cz :: Skleník polykarbonátový PLUGIN 6, verze STANDARD , LanitPlast (28.02.2020 - 05:55)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Skleník polykarbonátový PLUGIN 6, verze STANDARD , LanitPlast

Skleník polykarbonátový PLUGIN 6, verze STANDARD , LanitPlast

Polykarbonátový skleník z názvem PLUGIN 6 ,verze STANDARD od firmy LanitPlast. Velmi kvalitní a nadstandardně odolný skleník osazený dutinkovým polykarbonátem špičkové kvality.
Zahradní, polykarbonátové skleníky Lanitgarden s názvem PLUGIN 6" jsou zařazeny do skupiny HOBBY skleníků, určené pro zahrádkáře nebo malé domácí pěstitele.

Zahradní skleníky LanitGarden PLUGIN 6" typu Standard, Basic a Plus se mezi sebou liší pouze obsahem dodávky ( AL základna, automatický otvírač ).

Hobby skleník Plugin 6, stejně jako Plugin 8 ( který již znáte z našeho sortimentu ), je z části vyrobený v jedné velmi známé  společnosti z Velké Británie ( hliníková konstrukce ) a zde v České Republice je firmou LanitPlast ke skleníku doplněno pouze polykarbonátové prosklení.

Polykarbonátový skleník Plugin Standard je vyroben z hliníkových profilů o síle 1 mm a jako jeho prosklení se používá kvalitních tepelně - izolačních komůrkových desek o síle 4mm.
Jedná se o vysoce kvalitní polykarbonátové desky opatřené UV filtrem ( nekřehnou, nežloutnou ). Komůrkové desky možná znáte pod názvem Marlon nebo Sunlite ( Marlon - Velká Británie, Sunlite - Německo ). Jedná se tedy o jedny z mála zahradních skleníků na českém trhu, které jsou opravdu prokazatelně osazené dutinkovým polykarbonátem světové kvality s doložitelnou českou certifikací.
Z těchto výše uvedených důvodů je na polykarbonátové desky poskytována záruka ve výši 10 let ( na nerozbitnost krupobitím ).

Komůrkový - dutinkový polykarbonát je u skleníku tohoto typu zasunut do AL profilů, což v důsledku výrazně zvýšilo celkovou pevnost a stabilitu celého zahradního Hobby skleníku. Souběžně došlo i k vyšší odolnosti zahradního skleníku vůči sněhovému zatížení či nárazovému větru.

Skleník LANITGARDEN PLUGIN 6 je dodáván jako stavebnice včetně podrobného montážního návodu v českém jazyce ( doporučujeme stavět minimálně ve dvou lidech ).
Základní montážní postupy stavby skleníku můžete shlédnout na videu níže :

POZOR ! Skleník polykarbonátový Plugin verze Standard je možné postavit na pevnou podezdívku ( betonová, zděná ), vyčkejte však s její výstavbou do chvíle, než Vámi zvolený skleník skutečně zakoupíte. Uváděné rozměry skleníku jsou maximální vnější rozměry a tudíž nemohou být použity pro vyměření stavby podezdívky.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Skleník polykarbonátový PLUGIN 6, verze STANDARD , LanitPlast naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!