www.ferospoj.cz :: Skleník polykarbonátový PLUGIN 6, verze BASIC , LanitPlast (24.02.2020 - 12:37)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Skleník polykarbonátový PLUGIN 6, verze BASIC , LanitPlast

Skleník polykarbonátový PLUGIN 6, verze BASIC , LanitPlast

Zahradní skleník jménem PLUGIN 6 ,nabízený ve verzi BASIC od firmy LanitPlast. Jedná se o v velmi kvalitní a enormě odolný zahradní skleník, který je osazený dutinkovým polykarbonátem špičkové kvality. 
Pokud hledáte skleník vhodný na Vaší zahradu v poměru cena x výkon, je skleník LanitGarden Plugin pro Vás přesně to pravé. Zahradní skleníky Lanitgarden s názvem PLUGIN 6" jsou zařazeny do skupiny HOBBY skleníků, určené pro zahrádkáře nebo malé domácí pěstitele. Katalog všech, námi nabízených skleníků, naleznete v naší kategorii Skleníky polykarbonátové

Zahradní skleníky LanitGarden PLUGIN 6" typu Basic, Standard a Plus se mezi sebou liší pouze obsahem dodávky ( AL základna, automatický otvírač ). Hobby skleník Plugin 6, stejně jako Plugin 8 ( který již znáte z našeho sortimentu ), je z části vyrobený ve Velké Británii ( hliníková konstrukce ) a zde v České Republice je firmou LanitPlast ke skleníku doplněno pouze opláštění z polykarbonátových desek.
Polykarbonátový skleník Plugin BASIC je vyroben z hliníkových profilů o síle 1 mm a jako jeho prosklení se používá kvalitních tepelně - izolačních komůrkových desek o síle 4mm.
Jedná se o dutinkové - komůrkové desky špičkové kvality opatřené UV ochranným filtrem ( nekřehnou, nežloutnou ). Komůrkové, polykarbonátové desky nesou název Marlon nebo Sunlite ( Marlon - Velká Británie, Sunlite - Německo ). Jedná se tedy o jedny z mála zahradních skleníků na českém trhu, které jsou opravdu prokazatelně osazené dutinkovým polykarbonátem světové kvality s doložitelnou českou certifikací. Z těchto výše uvedených důvodů je na polykarbonátové desky poskytována záruka ve výši 10 let ( na nerozbitnost krupobitím ).

Dutinkový polykarbonát je u skleníku tohoto typu ( BASIC ) zasunut do hliníkových profilů. Výsledkem je výrazné zvýšení celkové pevnosti a stability celého zahradního skleníku. Souběžně došlo i k vyšší odolnosti zahradního skleníku vůči sněhovému zatížení či nárazovému větru.

Skleník LANITGARDEN PLUGIN BASIC je dodáván jako stavebnice včetně podrobného montážního návodu v českém jazyce ( doporučujeme stavět minimálně ve dvou lidech ).
Základní montážní postupy stavby skleníku můžete shlédnout na videu níže :

POZOR ! Skleník polykarbonátový Plugin verze Basic je možné postavit na pevnou podezdívku ( betonová, zděná ), s její výstavbou však počkejte až do chvíle, než Vámi zvolený skleník skutečně zakoupíte. Uváděné rozměry skleníku jsou maximální vnější rozměry a tudíž nemohou být použity pro vyměření stavby podezdívky. 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Skleník polykarbonátový PLUGIN 6, verze BASIC , LanitPlast naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!