www.ferospoj.cz :: Sada šroubováků osmidílná (ploché a křížové) na jemnou mechaniku, výrobce JONNESWAY (24.01.2020 - 08:43)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada šroubováků osmidílná (ploché a křížové) na jemnou mechaniku, výrobce JONNESWAY

Sada šroubováků osmidílná (ploché a křížové) na jemnou mechaniku, výrobce JONNESWAY

Osmidílná sada šroubováků je určená na jemnou mechaniku v kufříku a je vyrobená od výrobce JONNESWAY s PVC rukojetíTyto šroubováky nejčastěji využijete např. při opravách počítačů, el. zařízení či brýlí.

Sada šroubováků obsahuje:

  • 5 ks ploché šroubováky: 1.0; 1.6; 2.0; 2.4; 3.0
  • 3 ks křížové Phillips šroubováky: 00; 0; 1
  • délka 50 mm  

 

Velmi dobrý poměr cena - kvalita se zárukou na 5 let.

Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubováků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada šroubováků osmidílná (ploché a křížové) na jemnou mechaniku, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!