www.ferospoj.cz :: Sada ráčnových klíčů s přepínáním sedmidílna, výrobce JONNESWAY (24.01.2020 - 08:43)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada ráčnových klíčů s přepínáním sedmidílna, výrobce JONNESWAY

Sada ráčnových klíčů s přepínáním sedmidílna, výrobce JONNESWAY

Sedmidílná sada ráčnových klíčů s přepínáním je vyrobená z chrom - vanadiové oceli a zrcadlově leštěným povrchem. Sedmidílná sada ráčnových klíčů se 72-zubů ráčnového systému zajišťuje vysoký točivý moment. Umožňuje 5 pracovních stupňů pro práci v  omezených prostorách a díky chrom vanadiové oceli a její speciální tepelné úpravě mají tenké stěny dostatečnou pevnost. Sada je vyrobená v provedení s oboustrannými obrácenými páčkami pro snadné utahování a uvolňování šroubových spojů.

Profi nářadí vhodné pro velmi časté používání se zárukou 5 let.

Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. 
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených ráčnových klíčů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada ráčnových klíčů s přepínáním sedmidílna, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!