www.ferospoj.cz :: Sada prodloužených hlavic 1 / 2 " desetidílná, výrobce JONNESWAY (27.01.2020 - 17:33)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada prodloužených hlavic 1 / 2 " desetidílná, výrobce JONNESWAY

Sada prodloužených hlavic 1 / 2

Sada prodloužených hlavic 1 / 2 " je desetidílná a nabízí profesionální kvalitu -  dle normy DIN standard. Poskytuje až 10% nárůst točivého momentu a je schopna uvolnit i strhané matice a šrouby. Jedná se o přepínač směru pohybu ráčny a je vyrobena z oceli chrom vanadium.

Sada obsahuje:

10ks 1 / 2 " prodloužených hlavic 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24 mm.

Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. .
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených prodloužených hlavic Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada prodloužených hlavic 1 / 2 " desetidílná, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!