www.ferospoj.cz :: Sada očkových klíčů osmidílná, výrobce JONNESWAY (27.01.2020 - 16:54)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada očkových klíčů osmidílná, výrobce JONNESWAY

Sada očkových klíčů osmidílná, výrobce JONNESWAY

Sada očkových klíčů je 8 dílná a je vyrobená z chrom - vanadité oceli, splňuje standardy dle normy DIN 838 a díky  výrobci JONNESWAY nabízí stabilní pevnost a vysokou kvalitu. Sada je opatřena povrchovou úpravou - chromováním a obsahuje klíče: 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-15, 16-17, 18-19, 20-22 mm.

Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 

Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených očkových klíčů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada očkových klíčů osmidílná, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!