www.ferospoj.cz :: Sada klíčů na převlečné matice šestidílná, DIN 3118, výrobce JONNESWAY (27.01.2020 - 17:46)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada klíčů na převlečné matice šestidílná, DIN 3118, výrobce JONNESWAY

Sada klíčů na převlečné matice šestidílná, DIN 3118, výrobce JONNESWAY

Sada klíčů na převlečné matice je vyrobená z chrom - vanadiové oceli a obsahuje 6 dílů. Tato sada je vysoce kvalitní právě díky chrom vanadiové oceli s povrchovou úpravou - chromováním. Sada klíčů od firmy JONNESWAY svědší o profesionální kvalitě a odpovídá standardům dle normy DIN 3118. Sada obsahuje klče: 8 - 9; 10 - 11; 10 - 12; 13 - 14; 16 - 17; 17 - 19 mm.

Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených klíčů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada klíčů na převlečné matice šestidílná, DIN 3118, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!