www.ferospoj.cz :: Sada bitů 15 dílná TRX, výrobce JONNESWAY (24.01.2020 - 08:26)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada bitů 15 dílná TRX, výrobce JONNESWAY

Sada bitů 15 dílná TRX, výrobce JONNESWAY

Sada bitů 15 dílná s bity TRX. Jedná se o nářadí od firmy JONNESWAY, které nabízí profesionální kvalitu za příznivou cenu. Sada bitů je vhodná jak pro domácí, tak pro profi dílny. Celé nářadí je uložené v kovovém boxu, který je vyplněn plastovým výliskem a čirým plastovým krytem, aby bity nevypadávaly a nepoškodily se během manipulace. Bity jsou ve výlisku velice přehledně řazeny a očíslovány pro rychlejší dohledatelnost.

Obsah sady:
Bit TRX L = 30 mm: T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
Bit TRX L = 75 mm: T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
Adapter 1/2"

Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených sad bitů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada bitů 15 dílná TRX, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!