www.ferospoj.cz :: Prkno lavičkové, hnědá barva (21.10.2019 - 00:08)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Prkno lavičkové, hnědá barva

Prkno lavičkové, hnědá barva

Plastové lavičkové prkno, hnědá barva. Pro stavbu lavičky, kterou nebudete muset každoročně brousit a natírat. Díky sraženým a zabroušeným hranám je toto prkno vhodné zejména pro opěrné a sedací části zahradního nábytku, který si díky snadné opracovatelnosti můžete jednodušše vyrobít svépomocí.
Materiál Traplast je nanasákavý, nehnije, je barevně stálý a odolný vůči houbám a plísním. Dá se velmi snadno vrtat, řezat  a opracovávat nástroji na kov a dřevo. Plastové lavičkové prkno je vhodné také pro výstavbu městkých mobiliářů. Na objednávku lze dodat i materiál v šedé, zelené, cihlové a černé barvě. Termín dodání je však závislý na požadovaném množství (čeká se na moment, kdy požadavky jednotlivcýh zákazníků přesáhnou objem 5 t ), dodací lhůta tak může dosáhnout i několika měsíců. 
Prodej lavičkových prken realizujeme balíkovou či paletovou přepravou po celé ČR za minimální vícenáklady na dopravné. P O Z O R: na tento produkt je registrovaným zákazníkům poskytována sleva 2%, nikoliv 5%, děkujeme za pochopení.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Prkno lavičkové, hnědá barva naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!