www.ferospoj.cz :: Plotovka dřevěná s půlkulatou hlavou, smrk (24.02.2020 - 00:20)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Plotovka dřevěná s půlkulatou hlavou, smrk

Plotovka dřevěná s půlkulatou hlavou, smrk

Dřevěné plotovky s půlkulatou hlavou jsou vyrobeny ze smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Plotové plaňky jsou vhodné k oplocení vašeho domu, zahradky či dětského hřiště apod. 

Prodej smrkových plotovek s půlkulatou hlavou je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr. Pokud budete nákup realizovat jako registrovaný zákazník, získáte navíc trvalou slevu 5 % nejen na tento výrobek, ale i na veškeré v budoucnu zakoupené zboží!!!

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Plotovka dřevěná s půlkulatou hlavou, smrk naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!